II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Prestari servicii exploatare forestiera 14 2023 DEJ - Directia Silvica Cluj
Reference number: 0000
II.1.2)Main CPV code77211100 Timber harvesting services
II.1.4)Short description:
Achizitia de Servicii de exploatare forestiera conform descrierilor caietului de sarcini, de la firme autorizate in domeniu.
Autoritatea contractanta va transmite raspunsului consolidat la solicitarile de clarificari/informatii suplimentare in a 7-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Termenul limita de transmitere a solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare va fi cu 10 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. NOTA: Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari/ informatii suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit la Sectiunea I.3 din Fisa de date a achizitiei.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Partida 19/MANASTIREA/SR/SZABO I.
Lot No: 24
II.2.2)Additional CPV code(s)77211100 Timber harvesting services
II.2.4)Description of the procurement:
Servicii de exploatare forestiera conform cerintelor din caietul de sarcini.
Partida 18/MANASTIREA/SR/SZABO I.
Lot No: 23
Partida 23/VL. CHIEJDULUI/SR/SZABO I.
Lot No: 28
Partida 13/JICHIS/SR/GAVREA F.
Lot No: 18
Partida 11/CETAN/SR/MEZEI F.
Lot No: 16
Partida 16/VL. GARBOU DEJULUI/SR/VASILCA D.
Lot No: 21
Partida 8/SALISCA/SR/GRAUR C.
Lot No: 13
Partida 10/BATIN/SR/IUGA V.
Lot No: 15
Partida 1063/CUZDRIOARA/SR/VASILCA D.
Lot No: 4
Partida 1067/SANMARGHITA/SR/SZEKELY A.
Lot No: 6
Partida 20/BELIOARA/SR/FULEKI A.
Lot No: 25
Partida 28/VL. CHIEJDULUI/SR/SZABO I.
Lot No: 33
Partida 26/VL. CHIEJDULUI/SR/SZABO I.
Lot No: 31
Partida 21/SALISCA/SR/GRAUR C.
Lot No: 26
Partida 1061/BABDIU/SR/MATHE F.
Lot No: 3
Partida 1060/BELIOARA/SR/FULEKI A.
Lot No: 2
Partida 1064/VL. IMEZEULUI/SR/VASILCA D.
Lot No: 5
Partida 922 SOMCUT/SR/GAVREA F.
Lot No: 1
Partida 7/TARPIU/SR/GAVREA F.
Lot No: 12
Partida 5/VL. PORCULUI/SR/MEZEI F.
Lot No: 10
Partida 15/CUZDRIOARA/SR/VASILCA D.
Lot No: 20
Partida 17/NIRES/SR/SZEKELY A.
Lot No: 22
Partida 27/BELIOARA/SR/FULEKI A.
Lot No: 32
Partida 14/VL. BOILOR/SR/REPEDE M.
Lot No: 19
Partida 25/CUSTURA/SR/VAIDA S.
Lot No: 30
Partida 24/VL. CHIEJDULUI/SR/SZABO I.
Lot No: 29
Partida 29/VL. PORCULUI/SR/MEZEI F.
Lot No: 34
Partida 2/CATCAU/SR/TOMA N.
Lot No: 7
Partida 3/BABDIU/SR/MATHE F.
Lot No: 8
Partida 6/VL. PESTESULUI/SR/MARTON V.
Lot No: 11
Partida 9/FAGET/SR/IUGA V.
Lot No: 14
Partida 4/MAIA/SR/SABAU C.
Lot No: 9
Partida 22/CHIUIESTI/SR/PETRUT G.
Lot No: 27
Partida 12/CASEIU/SR/REPEDE M.
Lot No: 17