Dienstleistungen - 575813-2020
Ungarn-Budapest: Planungsleistungen im Bauwesen
2020/S 233-575813
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
2 - Gyöngyös, északi elkerülő út
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000988892020
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Nyertes ajánlattevő feladata a Gyöngyös, északi elkerülő útra (a nyugati elkerülő út folytatásaként, a 2406 j. út és a 24. sz. főút közötti szakaszra) vonatkozó tanulmányterv és a környezetvédelmi engedély megszerzéséhez szükséges munkarészek elkészítése, valamint a környezetvédelmi engedély megszerzése, a közlekedésbiztonsági hatásvizsgálat elvégzésével.
Nyertes ajánlattevő feladata összesen ~4,5 km hosszú, 2x1 forgalmi sávos, Gyöngyöst északról elkerülő másodrendű főút nyomvonalára vonatkozó tanulmányterv és környezetvédelmi előzetes vizsgálati dokumentáció elkészítése, továbbá a környezetvédelmi engedély megszerzése. A tervezési feladat részét képezi - a 176/2011. (VIII.31.) Korm. rendelet 3.§ (2) bek. alapján -, a közúti biztonsági hatásvizsgálat elkészítése is.
Az északi elkerülő út csomópontjainak várható mennyisége 4 db. A szakaszon a Gyöngyös folyó és a Toka-patak keresztezésénél 2 db híd (műtárgy) szükséges. A tervezés során ki kell térni az elkerülő út helyi, városi úthálózatához való csatlakozási lehetőségeire is, illetve az országos közutak kapcsolatának megteremtésére.
Az északi elkerülő út 2406 j. út és nyugati elkerülő út kezdő csomópontjának és az északi elkerülő út 24. sz. főúton a tervezés során meghatározandó végcsomópontjának országos közúton mért távolsága a kezdő csomóponttól a 2406 j. út és a 24. sz. főút csomópontjáig 1,6 km, majd innen a 24. sz. főúton jelen tervezés során meghatározandó csomópontjáig ~2,5 km
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
71356400 Technische Planungsleistungen
90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Az északi elkerülő út 2406 j. út és nyugati elkerülő út kezdő csomópontjának és az északi elkerülő út 24. sz. főúton a tervezés során meghatározandó végcsomópontjának országos közúton mért távolsága a kezdő csomóponttól a 2406 j. út és a 24. sz. főút csomópontjáig 1,6 km, majd innen a 24. sz. főúton jelen tervezés során meghatározandó csomópontjáig ~2,5 km.