Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa preparatów do żywienia pozajelitowego dla Krapkowickiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
Numer referencyjny: ZP 17/IX/2023
II.1.2)Główny kod CPV33692200 Produkty do żywienia pozajelitowego
II.1.4)Krótki opis:
Dostawa preparatów do żywienia pozajelitowego szczegółowo opisanych w załaczniku nr 2 do SWZ. Zamówienie zostało podzielone na dwie części.
Termin realizacji zamówienia - 24 miesiące
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Preparaty do żywienia pozajelitowego 1
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33692200 Produkty do żywienia pozajelitowego
II.2.4)Opis zamówienia:
Preparaty do żywienia pozajelitowego szczegółowo opisane w załaczniku nr 2 do SWZ.
Preparaty do żywienia pozajelitowego 2
Część nr: 2
Dostawa preparatów do żywienia pozajelitowego szczegółowo pisanych w załaczniku nr 2 do SWZ.