Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Akcesoria zużywalne do urządzeń medycznych i inne produkty medyczne
Reference number: NLZ.2021.271.53
II.1.2)Main CPV code33190000 Miscellaneous medical devices and products
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów zużywalnych do urządzeń medycznych i innych produktów medycznych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 23 części.