Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Taikomosios sistemos „Elektroninių nedarbingumo pažymėjimų bei nėštumo ir gimdymo atostogų pažymėjimų tvarkymo sistemos“ veikimo stebėjimo, priežiūros ir modifikavimo paslaugų pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas72212000 Programavimo paslaugos, susijusios su taikomąja programine įranga
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Taikomosios sistemos „Elektroninių nedarbingumo pažymėjimų bei nėštumo ir gimdymo atostogų pažymėjimų tvarkymo sistemos“ veikimo stebėjimo, priežiūros ir modifikavimo paslaugų pirkimas.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)72212000 Programavimo paslaugos, susijusios su taikomąja programine įranga
II.2.4)Pirkimo aprašymas: