Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Supplies - 576657-2021
Slovakia-Komárno: Agricultural machinery
2021/S 220-576657
Contract notice
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Kompostáreň Komárno - Strojové vybavenie II
Reference number: 5/2021/VO/Kompostáreň Komárno/po
II.1.2)Main CPV code
16000000 Agricultural machinery
II.1.4)Short description:
Predmetom zákazky je obstaranie strojového vybavenia Kompostárne Komárno v nasledovnom rozsahu:
Kolesový traktor, Príves za traktor, Čelný nakladač s mechanickým paralelogramom, Nesený prekopávač,
Štiepkovač drevnej hmoty, Rezací a miešací voz na biologické odpady, Triediace sito
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 278 850.00 EUR
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Kolesový traktor, príves za traktor, čelný nakladač s mechanickým paralelogramom
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
16700000 Tractors
16810000 Parts of agricultural machinery
43250000 Front-end shovel loaders
II.2.4)Description of the procurement:
Traktor bude slúžiť na prepravu dovezeného odpadu a odvezeného kompostu. Traktorový príves bude slúžiť na prevoz odpadu a materiálov. Traktorový príves musí byť použiteľný a plne funkčný . Čelný nakladač musí byť použiteľný a plne funkčný. Podrobnosti sú uvedené v časti B súťažných podkladov.
Nesený prekopávač, štiepkovač drevnej hmoty
Lot No: 2
42650000 Pneumatic or motorised hand tools
42410000 Lifting and handling equipment
Štiepkovač drevnej hmoty musí byť použiteľný a plne funkčný. Prekopávač kompostu je potrebný pre správne a kvalitné spracovanie organického odpadu pre potreby spracovania kompostu.
Podrobnosti sú uvedené v časti B súťažných podkladov.
Rezací a miešací voz na biologické odpady, triediace sito
Lot No: 3
34144700 Utility vehicles
43411000 Sorting and screening machines
Rezací a miešací voz slúži na samotné spracovanie a prácu s organickým odpadom. Preosievač kompostu (triediace sito) je určený pre nakladanie s kompostom a jeho následné využitie.