Avviso di aggiudicazione di appalto
Risultati della procedura di appalto
Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Appalto di servizi a sostegno del monitoraggio e gli indicatori delle farfalle nell'UE
Numero di riferimento: ENV.D.2/SER/2018/0012
II.1.2)Codice CPV principale90700000 Servizi ambientali
II.1.4)Breve descrizione:
Sostegno tecnico alla commissione per l'istituzione di una rete rappresentativa di monitoraggio delle farfalle in tutta l’Unione al fine di sviluppare una serie di indicatori sulle farfalle per contribuire al miglioramento dell'orientamento e dell'efficienza delle misure di conservazione ai sensi della direttiva 92/43/CEE del Consiglio e anche informare dell'impatto sulla biodiversità delle politiche europee settoriali e di uso del suolo. Più specificamente, il progetto mirerà a produrre indicatori sulle farfalle pertinenti alle politiche per una serie di habitat, analizzare i risultati e divulgare i risultati ai responsabili delle politiche e al pubblico; sviluppare una rete europea di monitoraggio delle farfalle unificata, sostenibile e con un buon rapporto costo/efficacia basata sui registri di volontari addestrati; e costruire una banca dati unificata e di alta qualità sulle farfalle nonché un sistema automatico di inserimento dati per gli indicatori.
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Bando di gara con procedura aperta: servizi. Contratto unico di 24 mesi (bilancio totale 800 000 EUR).
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Paslaugų pirkimo sutartis dėl paramos ES drugelių stebėsenai ir rodikliams
Nuorodos numeris: ENV.D.2/SER/2018/0012
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Techninė parama Komisijai visoje ES kuriant reprezentatyvų drugelių stebėsenos tinklą, siekiant parengti drugelių rodiklių rinkinį, kuriuo būtų prisidedama prie konservavimo priemonių tikslingumo ir efektyvumo didinimo pagal Tarybos direktyvą 92/43/EEB ir informuojama apie Europos sektorių ir žemėtvarkos politikos poveikį biologinei įvairovei. Įgyvendinant projektą bus siekiama nustatyti įvairių buveinių drugelių rodiklius, analizuoti rezultatus ir skleisti išvadas tarp politikos formuotojų ir visuomenėje; sukurti vienodą, tvarų ir ekonomiškai efektyvų Europos drugelių stebėsenos tinklą, grindžiamą parengtų savanorių registruotojų veikla; sukurti bendrą kokybišką drugelių duomenų bazę ir automatinę duomenų registravimo sistemą.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Atviras konkursas: paslauga. Viena 24 mėnesių trukmės sutartis, bendras biudžetas – 800 000 EUR.
Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Dienstenovereenkomst ter ondersteuning van de monitoring van en indicatoren voor vlinders
Referentienummer: ENV.D.2/SER/2018/0012
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90700000 Milieuzorgdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Technische ondersteuning voor de Commissie voor de oprichting van een representatief netwerk voor de monitoring van vlinders in de hele Unie om een reeks indicatoren voor vlinders te ontwikkelen voor de verbetering van de gerichtheid en doeltreffendheid van instandhoudingsmaatregelen in het kader van Richtlijn 92/43/EEG van de Raad en tevens om het effect van het Europese sectoraal en landgebruikbeleid op de biodiversiteit bekend te maken. Het project moet, meer specifiek, beleidsrelevante indicatoren voor vlinders produceren voor een waaier aan habitats, de resultaten analyseren en de bevindingen verspreiden onder beleidsmakers en de bevolking; een eengemaakt, duurzaam en kostenefficiënt Europees netwerk voor de monitoring van vlinders op basis van opgeleide vrijwillige rapporteurs ontwikkelen; een eengemaakte vlinderdatabank van hoge kwaliteit en een geautomatiseerd systeem voor gegevensinvoer voor de indicatoren produceren.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Openbare oproep tot inschrijving: dienstverlening. Enkelvoudige opdracht van 24 maanden (totale begroting van 800 000 EUR).
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Umowa o usługi na rzecz wsparcia kontrolowania populacji motyli w UE i wskaźników jej dotyczących
Numer referencyjny: ENV.D.2/SER/2018/0012
II.1.2)Główny kod CPV90700000 Usługi środowiska naturalnego
II.1.4)Krótki opis:
Wsparcie techniczne na rzecz Komisji w celu ustalenia stosownej sieci kontrolowania populacji motyli w całej Unii, by opracować zestaw wskaźników jej dotyczących, by przyczynić się do poprawy targetowania i skuteczności środków ochrony na mocy Dyrektywy Rady 92//43/EWG, a także by przekazywać informacje na temat wpływu europejskiej polityki sektorowej i polityki użytkowania gruntów na bioróżnorodność. Mówiąc dokładniej, projekt będzie miał na celu przygotowanie wskaźników populacji motyli odnoszących się do polityk względem różnych siedlisk, analizę wyników i przekazanie wniosków decydentom i opinii publicznej; opracowanie ujednoliconej, zrównoważonej i opłacalnej sieci kontrolowania populacji motyli w Europie w oparciu o dane otrzymane od przeszkolonych wolontariuszy, a także stworzenie ujednoliconej bazy danych wysokiej jakości na temat populacji motyli i automatycznego systemu wprowadzania danych na potrzeby wskaźników.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Otwarta procedura przetargowa: usługi. Jedna umowa o usługi, na okres 24 miesięcy (łączny budżet wynosi 800 000 EUR).
Anunț de atribuire a contractului
Rezultatele procedurii de achiziţie
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Contract de servicii pentru susținerea monitorizării fluturilor la nivel de UE și a indicatorilor
Număr de referinţă: ENV.D.2/SER/2018/0012
II.1.2)Cod CPV principal90700000 Servicii privind mediul
II.1.4)Descriere succintă:
Asistență tehnică Comisiei pentru crearea unei rețele reprezentative de monitorizare a fluturilor în întreaga Uniune pentru a elabora o serie de indicatori pentru fluturi care să contribuie la îmbunătățirea criteriului de orientare și eficienței măsurilor de conservare în conformitate cu Directiva 92/43/CEE a Consiliului și, de asemenea, pentru a prezenta impactul biodiversității politicilor europene sectoriale și de utilizare a terenurilor. Mai precis, proiectul va încerca să producă indicatori fluture relevanți pentru o gamă largă de habitate, să analizeze rezultatele și să difuzeze constatările către factorii de decizie politică și public; să dezvolte o rețea europeană unificată, durabilă și rentabilă de monitorizare a fluturilor, bazată pe registratori voluntari instruiți; și să construiască o bază de date a fluturilor unificată, de înaltă calitate și un sistem automatizat de introducere a datelor pentru indicatori.
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Cerere deschisă pentru ofertă: servicii. Contract unic cu o durată de 24 de luni (buget total de 800 000 EUR).