29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Roboty budowlane - 57692-2021
Submission deadline has been amended by:  119776-2021
Francja-Lille: Przepompowywanie
2021/S 025-057692
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dragage sur le réseau à grand gabarit des Unités hydrographiques cohérentes (UHC) nº 1 à 3 et sur le réseau à petit gabarit de la direction territoriale Nord Pas-de-Calais de Voies navigables de France
Numer referencyjny: CP21-001
II.1.2)Główny kod CPV
45252124 Przepompowywanie
II.1.4)Krótki opis:
Dragage sur le réseau à grand gabarit des Unités hydrographiques cohérentes (UHC) nº 1 à 3 et sur le réseau à petit gabarit de la direction territoriale Nord Pas-de-Calais de Voies Navigables de France.
Les travaux ont comme principaux objectifs:
— le dragage sur le réseau à grand gabarit des UHC nº 1 à 3 (constituant le lot nº 1);
— le dragage sur le réseau à petit gabarit de la direction territoriale Nord Pas-de-Calais de Voies navigables de France (constituant le lot nº 2).
Les travaux seront réalisés au moyen du présent marché à bons de commande. La prise en charge des sédiments sera soit laissée à la charge de l'entreprise, soit fera l'objet d'un transport pour mise en dépôt sur l'installation VNF de Wambrechies ou celle de Château-l'Abbaye.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
Wartość bez VAT: 22 360 290.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Dragage sur le réseau à grand gabarit des Unités hydrographiques cohérentes (UHC) nº 1 à 3
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Dragage sur le réseau à grand gabarit des Unités hydrographiques cohérentes (UHC) nº 1 à 3. Les montants des prestations pour la durée totale (quatre ans) de l'accord-cadre sont définis comme suit:
— lot nº 1: montant minimal: sans; montant maximal: 17 000 000 EUR HT — 20 400 000 EUR TTC.
Dragage sur le réseau à petit gabarit de la direction territoriale Nord Pas-de-Calais de Voies navigables de France
Część nr: 2
Dragage sur le réseau à petit gabarit de la direction territoriale Nord Pas-de-Calais de Voies navigables de France. Les montants des prestations pour la durée totale (quatre ans) de l'accord-cadre sont définis comme suit:
— lot nº 2: montant minimal: sans; montant maximal: 6 000 000 EUR HT — 7 200 000 EUR TTC.