II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Dostawy materiałów zużywalnych na potrzeby Stacji Dializ
Numéro de référence: 167/PN/ZP/D/2021
II.1.2)Code CPV principal33140000 Consommables médicaux
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego są dostawy materiałów zużywalnych na potrzeby Stacji Dializ zwanych dalej towarem – zamówienie podzielone na 14 pakietów, spełniających opis i parametry graniczne oraz zgodnych z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33140000 Consommables médicaux
33141000 Consommables médicaux autres que chimiques à usage unique et consommables hématologiques
33181000 Appareils de suppléance rénale
33181100 Appareils d'hémodialyse
33181500 Consommables rénaux
II.2.4)Description des prestations:
Dostawy materiałów zużywalnych na potrzeby Stacji Dializ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ oraz załącznikach do SWZ.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 2
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 3
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 4
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 5
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 6
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 7
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 8
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 9
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 10
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 11
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 12
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 13
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 14