Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 577171-2018
България-София: Мебелировка за офиса
2018/S 250-577171
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове
II.1.2)Основен CPV код
39130000 Мебелировка за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка включва доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Министерството на труда и социалната политика по рамково споразумение № СПОР-7/15.3.2018 г. за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет „Доставка и монтаж на офис обзавеждане и мебели за нуждите на органите на изпълнителната власт и техните администрации“, обособена позиция № 1 „Доставка и монтаж на офис мебели и столове“.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обществената поръчка включва доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Министерство на труда и социалната политика по условията на сключено рамково споразумение № СПОР-7/15.3.2018 г. на Централния орган за покупки (ЦОП) за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет „Доставка и монтаж на офис обзавеждане и мебели за нуждите на органите на изпълнителната власт и техните администрации“ с 3 обособени позиции: обособена позиция № 1 „Доставка и монтаж на офис мебели и столове“.