Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/25/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Servicii de promovare prin telefon și retenție clienți (servicii outbound)
Número de referencia: 311
II.1.2)Código CPV principal79342200 Servicios de promoción
II.1.4)Breve descripción:
Acordul ce urmeaza a fi semnat are ca obiect servicii de promovare prin telefon si servicii de suport clienti in conformitate cu cantitatile estimate in anexa de cantitati si loturi, document atasat prezentei documentatii.
Entitatea contractanta estimeaza a fi semnate cate 2 contracte subsecvente aferente fiecarui lot, pe parcursul valabilitatii acordului-cadru sau ori de cate ori apare nevoia entitatii contractante.