Obvestilo o spremembah ali dodatnih informacijah
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Skupno javno naročilo za nakup higienskih papirnatih izdelkov, pri katerih se upoštevajo okoljski vidiki in ostalega sanitarnega materiala za obdobje 4 let
Referenčna številka dokumenta: 430-1529/2018
II.1.2)Glavna koda CPV33760000 Toaletni papir, robčki, brisače in serviete
II.1.4)Kratek opis:
Dobava higienskih papirnatih izdelkov in ostalega sanitarnega materiala za obdobje 4 let.