II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DODÁVKA ZDRAVOTNICKÝCH PROSTŘEDKŮ PRO NEUROCHIRURGII
Referenznummer der Bekanntmachung: 2022/VZ/89
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33184000 Körperersatzstücke
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky speciálního zdravotnického materiálu, a to konkrétně materiál potřebný k léčbě pacientů na oddělení Neurochirurgie.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 40 830 356.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
SPINÁLNÍ SYSTÉMY S POLYAXIÁLNÍMI A MONOAXIÁLNÍMI ŠROUBY
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33184000 Körperersatzstücke
33184100 Chirurgische Implantate
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
SPINÁLNÍ SYSTÉMY S POLYAXIÁLNÍMI A MONOAXIÁLNÍMI ŠROUBY PRO LÉČBU DEGENERATIVNÍCH ONEMOCNĚNÍ A ÚRAZŮ ZE ZADNÍHO PŘÍSTUPU MIS A PERKUTÁNNÍ TECHNIKOU/Předpokládaný odběr systémů/ 4 roky/500 ks.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
IMPLANTÁT INTERSPINÓZNÍ, NA LÉČBU STRUKTURÁLNÍCH STENÓZ BEDERNÍ PÁTEŘE//Předpokládaný odběr systémů/ 4 roky/100 ks.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
SADA VERTEBROPLASTICKÁ//Předpokládaný odběr systémů/ 4 roky/400 ks.
SPINÁLNÍ STABILIZAČNÍ SYSTÉMY
Los-Nr.: 4
SPINÁLNÍ STABILIZAČNÍ SYSTÉMY PRO OPERACE KRČNÍ PÁTEŘE ZE ZADNÍHO PŘÍSTUPU + OC FÚZE//Předpokládaný odběr systémů/ 4 roky/200 ks.
OPERACE OPEN DOOR TECHNIKA
Los-Nr.: 5
SYSTÉM URČENÝ PRO DEGENERATIVNÍ ONEMOCNĚNÍ PÁTEŘE A JE VHODNÝ PRO KONKRÉTNÍ DRUH OPERACÍ (DEKOMPRESE PÁTEŘNÍHO KANÁLŮ OPEN DOOR TECHNIKOU)/Předpokládaný odběr systémů/ 4 roky/200 ks.
SYSTÉM STABILIZAČNÍ, FÚZNÍ, NA PLIF OPERACE BEDERNÍ PÁTEŘE ZE ZADNÍHO PŘÍSTUPU, NA REDUKCI SPONDYLOLISTÉZY
Los-Nr.: 6
SYSTÉM STABILIZAČNÍ, FÚZNÍ, NA PLIF OPERACE BEDERNÍ PÁTEŘE ZE ZADNÍHO PŘÍSTUPU, NA REDUKCI SPONDYLOLISTÉZY POMOCÍ SPECIÁLNÍCH NÁSTROJŮ/Předpokládaný odběr systémů/ 4 roky/100 ks.