Suministros - 578099-2019
Chequia-Pardubice: Equipo de red
2019/S 236-578099
Anuncio de licitación
Suministros
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Rekonstrukce počítačové sítě NPK – zajištění integrity sítě prostřednictvím zavedení jednotného systému páteřních a přístupových přepínačů – 2. kolo
II.1.2)Código CPV principal
32420000 Equipo de red
II.1.4)Breve descripción:
Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení rekonstrukce počítačové sítě zadavatele a zajištění integrity síťového prostředí prostřednictvím zavedení nového řešení páteřních a přístupových přepínačů (dále též hardware) jednotné počítačové sítě zadavatele zahrnující všechny lokality zadavatele.
Předmět plnění veřejné zakázky je rozdělen na
1. Dílo specifikované ve smlouvě o dílo a na
2. Poskytování servisních služeb specifikovaných ve smlouvě o poskytování servisních služeb.
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.
Název projektu: „Ochrana proti nežádoucím aktivitám v síťovém prostředí elektronického informačního systému Nemocnice Pardubického kraje, a.s.“, číslo projektu: CZ.06.3.05/0.0/0.0/15_011/0006964
II.1.5)Valor total estimado
Valor IVA excluido: 31 000 000.00 CZK
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)
32422000 Componentes de red
32424000 Infraestructura de red
31682530 Fuentes de alimentación eléctrica de emergencia
48200000 Paquetes de software de conexión en red, Internet e intranet
72250000 Servicios de sistemas y apoyo
72315000 Servicios de gestión de redes de datos y servicios de apoyo
II.2.4)Descripción del contrato: