Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Ląstelių reagentų analizės įrangos ir jos kvalifikavimo pirkimas
II.1.2)Código CPV principal38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
II.1.4)Breve descripción:
Pirkimo objektas – ląstelių reagentų analizės įrangos ir jos kvalifikavimo įsigijimas, įskaitant pristatymą, montavimą (jei taikoma), paleidimą (jei taikoma), derinimą (jei taikoma), instaliavimą (jei taikoma), konfigūravimą (jei taikoma), apmokymą (jei taikoma).
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 13 347.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)73210000 Servicios de consultoría en investigación
II.2.4)Descripción del contrato:
Pirkimo objektą sudaro:
1) vandens vonelė, 1 vnt.;
2) pHmetras, 1 vnt.;
3) distiliatorius, 1 vnt.;
4) autoklavas, 1 vnt.