Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
ENDOSKOPŲ REMONTO PASLAUGOS
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas50421000 Medicinos įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Medicinos irangos remonto ir priežiuros paslaugos
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Olympus GIF-H185 vaizdo kolonoskopo remonto paslauga
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)50421000 Medicinos įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: II.2.5)Sutarties skyrimo kriterijaiToliau pateikti kriterijai
Kaina
Olympus TJF-145 vaizdo duodenoskopo remonto paslauga
Pirkimo dalies Nr.: 2