Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
IT Cloud diensten 2019 GGD Zeeland
Número de referencia: SIW007227
II.1.2)Código CPV principal72212920 Servicios de desarrollo de software ofimático
II.1.4)Breve descripción:
De aanbestedende dienst heeft een opdracht voor het bouwen en onderhouden van een werkplekomgeving gebaseerd op Cloud technologie. Daarbij zoekt de aanbestedende dienst een leverancier (partnerschap) die in samenwerking met onze IT-afdeling een nieuwe omgeving ontwikkelt in Q1 2020. Deze 1e fase heet de voorbereidingsfase (design, realisatie tot implementatie) en vervolgens wordt er een partnership aangegaan voor advisering en ondersteuning op de nieuwe werkplekomgeving voor meerdere jaren. De overeenkomst zal afgesloten worden na de voorbereidingsfase met ingang van 1.4.2020.