II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa gazów technicznych jedno- i wieloskładnikowych oraz mieszanek gazów wraz z dzierżawą dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 241-6
Numer referencyjny: 701903530
II.1.2)Główny kod CPV24111000 Wodór, argon, gazy szlachetne, azot i tlen
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów technicznych jedno- i wieloskładnikowych oraz mieszanek gazów wraz z dzierżawą dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 241-6.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV24111000 Wodór, argon, gazy szlachetne, azot i tlen
II.2.4)Opis zamówienia:
Dostawa gazów technicznych jedno- i wieloskładnikowych oraz mieszanek gazów wraz z dzierżawą dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 241-6. wg asortymentu szczegółowo określonego w załączniku nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5