Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Budowa Komputerowego Systemu Nadzoru Technologicznego KSNT dla Poznańskiego systemu kanalizacyjnego
Numer referencyjny: Z/35/2019
II.1.2)Główny kod CPV48150000 Pakiety oprogramowania do kontroli przemysłowej
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa Komputerowego Systemu Nadzoru Technologicznego KSNT dla Poznańskiego Systemu Kanalizacyjnego. Realizacja zadania podzielona jest na III etapy (etapy II i III mogą odbywać się równolegle):
— etap I – opracowanie projektu wdrożenia systemu SCADA,dostawa, montaż i uruchomienie oprogramowania i sprzętu na obiekcie SUW Wiśniowa i Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Koziegłowach, składający się z 2 części:
a) pierwsza część – opracowanie projektu I i wdrożenia systemu SCADA dostawa, montaż i uruchomienie oprogramowania i sprzętu na obiekcie SUW Wiśniowa i Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Koziegłowach;
b) druga część – opracowanie projektu II:
— etap II – wykonanie i uruchomienie aplikacji SCADA na sprzęcie dla poszczególnych obiektów PSK,
— etap III – realizacja szkoleń dla pracowników Zamawiającego.