Directiva 2009/81/CE
II.1)Descripción
II.1.1)Denominación del contrato establecida por el poder adjudicador:
17695677 Military Planning Tool (MPT)
II.1.2)Tipo de contrato y emplazamiento de las obras, lugar de entrega o de ejecuciónSuministros
Adquisición
Emplazamiento principal de las obras, lugar principal de entrega o de ejecución: Eindhoven, Nederland.
II.1.4)Información sobre el acuerdo marco
II.1.5)Breve descripción del contrato o la adquisición (o adquisiciones):
Het European Air Transport Command (EATC) wil zijn huidige Mission Planning Tool (MPT) voor het gebruik van 'Mission Planning' vernieuwen. De MPT wordt ook een militaire planningstool genoemd.
EATC en partnerlanden vereisen, ter ondersteuning van operaties, een militair planningsgereedschap voor vluchtplanning. Evenals diensten ter ondersteuning van huidige en toekomstige vliegtuigtypen. De huidige en toekomstige vliegtuigtypen zijn afgeleid van de deelnemende landen. De gevraagde tool (een combinatie van hardware en software) heeft wereldwijde luchthaven- en luchtweggegevens, geautomatiseerde vluchtplannen, meteorologische informatie, NOTAM (Notice to Air Men) en andere ondersteunende diensten voor eenheden of deelnemende landen van de EATC. Uw inschrijving wordt beoordeeld op basis van de voorwaarden in deze uitnodiging tot inschrijving, met behulp van een niet-openbare procedure in overeenstemming met de wet op de overheidsopdrachten
II.1.6)Vocabulario común de contratos públicos (CPV)48121000 Paquetes de software de control del tránsito aéreo, 72231000 Desarrollo de software para aplicaciones militares, 72263000 Servicios de implementación de software, 72268000 Servicios de suministro de software, 75000000 Servicios de administración pública, defensa y servicios de seguridad social, 75221000 Servicios de defensa militar
II.2)Cantidad o extensión del contrato
II.2.1)Cantidad o extensión global del contrato:Valor estimado IVA excluido: 7 500 000,00 EUR
II.2.2)Información sobre las opcionesOpciones: sí
Descripción de tales opciones: Contract is voor jaar 3 met 2 keer de mogelijkheid om het contract met 1 jaar te verlengen.