V URL adresách oznámení v elektronických formulároch je chyba. Na riešení tohto problému sa už pracuje. Medzitým vám odporúčame odstrániť čiarku (alebo akýkoľvek iný špeciálny znak) na konci URL adresy. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti.
Služby - 580475-2019
Spojené štáty-Washington: Bezpečnostné služby pre Delegáciu Európskej únie v USA
2019/S 237-580475
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Služby
Právny základ:
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Bezpečnostné služby pre Delegáciu Európskej únie v USA
Referenčné číslo: EEAS/DELUSAW/2019/CPN/0044
II.1.2)Hlavný kód CPV
79710000 Bezpečnostné služby
II.1.4)Stručný opis:
Dodávateľ poskytne potrebné ľudské a materiálne zdroje na zaistenie bezpečnosti osôb a majetku, za ktoré zodpovedá verejný obstarávateľ. Medzi hlavné služby, ktoré sa majú poskytnúť, môže patriť, okrem iného, poskytovanie bezpečnostných strážcov, „aktívnych“ sledovacích systémov GPS/GPRS, poplašných systémov a kamerových systémov s uzavretým televíznym okruhom (CCTV).
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 5 725 000.00 USD
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
II.2.4)Opis obstarávania:
Pozri v súťažných podkladoch dostupných na adrese uvedenej v oddiele I.3).