Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
INTRETINERE CURENTA A DRUMURILOR JUDETENE PE TIMP DE IARNA, în Județul Prahova
Referenznummer der Bekanntmachung: 2842889/2022/21222
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90620000 Schneeräumung
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 157 454 795.90 RON
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
LOT I Intreținere curentă a drumurilor județene pe timp de iarnă
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90620000 Schneeräumung
LOT 2 Intreținere curentă a drumurilor județene pe timp de iarnă
Los-Nr.: 2
LOT 3 Intreținere curentă a drumurilor județene pe timp de iarnă
Los-Nr.: 3