Paziņojums par līgumu – sabiedriskie pakalpojumi
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/25/ES
I iedaļa: Līgumslēdzējs
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Bioloģiskās attīrīšanas stacijas “Daugavgrīva” notekūdeņu dūņu utilizācija un transportēšana
Atsauces numurs: RŪ 2021/192
II.1.2)Galvenās CPV kods90513600 Notekūdeņu nosēdumu aizvākšanas pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Bioloģiskās attīrīšanas stacijas “Daugavgrīva” notekūdeņu dūņu (atkritumu klasifikatora klases 190805, 190607 un 190699), kuru kvalitāte atbilst Ministru kabineta 2006.gada 02.maija noteikumiem Nr.362 "Par notekūdeņu dūņu un to kompostu izmantošanu, monitoringu un kontroli”, utilizācijas un transporta pakalpojumi saskaņā ar vispārīgās vienošanās nosacījumiem, ņemot vērā dūņu vidējos kvalitātes rādītājus.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 523 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)90513600 Notekūdeņu nosēdumu aizvākšanas pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts: