II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Negyedéves tájékoztató KM19 - 2022. III. negyedév
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001175462019
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
II.1.4)Kurze Beschreibung:
„Keretmegállapodás a Nemzeti Kommunikációs Hivatalról és a kormányzati kommunikációs beszerzések központosított közbeszerzési rendszeréről szóló 247/2014. (X. 1.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó vagy ahhoz önként csatlakozó szervezetek számára, a rendeletben szabályozott kommunikációs tárgyú feladatokhoz kapcsolódó szolgáltatások ellátására”
- A keretmegállapodás alapján 2022. III. negyedévében lefolytatott írásbeli konzultációk eredményéről szóló tájékoztató
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
350/22 Kommunikációs és médiaügyn. feladatok, NISZ
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
79342200 Reklamedienste
79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
79952000 Event-Organisation
92112000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Film- und Videofilmherstellung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Kommunikációs és médiaügynökségi feladatok ellátása a NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt. részére
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 29 999 998,- Ft + Áfa, azaz nettó huszonkilencmillió-kilencszázkilencvenkilencezer-kilencszázkilencvennyolc forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 8 999 999,- Ft + Áfa, azaz nettó nyolcmillió-kilencszázkilencvenkilencezer-kilencszázilencvenkilenc + általános forgalmi adó opció.
322/22 Komplex komm., MAVIR Zrt.
Los-Nr.: 2
79311200 Durchführung von Umfragen
79416000 Öffentlichkeitsarbeit
79821000 Fertigstellung im Bereich Druck
Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a MAVIR Zrt. részére
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 64 400 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Hatvannégymillió-négyszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 19 320 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Tizenkilencmillió-háromszázhúszezer forint + általános forgalmi adó opció.
596/22 média- és komm. ügynökségi feladatok, NÉBIH
Los-Nr.: 3
A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal veszettségmegelőzési programjához kapcsolódó média- és kommunikációs ügynökségi feladatok, 2022
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 18 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó tizennyolcmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 5 400 000,- Ft + Áfa, azaz nettó ötmillió-négyszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
599/22 őszi felsőoktatási felvételi kampány, KGE
Los-Nr.: 4
A Károli Gáspár Református Egyetem 2022-2023. évi, őszi felsőoktatási felvételi kampányához médiaügynökségi és kapcsolódó gyártási feladatok ellátása
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 23 622 047,- Ft + Áfa, azaz nettó Huszonhárommillió-Hatszázhuszonkettőezer-Negyvenhét forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 7 086 614,-Ft + Áfa, azaz nettó Hétmillió-Nyolcvanhatezer-Hatszáztizennégy forint + általános forgalmi adó opció.
372/22 Médiaügyn. és gyártási fel. Néprajzi Múzeum
Los-Nr.: 5
Médiaügynökségi és gyártási feladatok ellátása a Néprajzi Múzeum közterületi reklámkampányaihoz
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 70 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Hetvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 21 000 0000,- Ft + Áfa, azaz nettó Huszonegymillió forint + általános forgalmi adó opció.
II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Hivatkozási szám: EKR001175462019
II.1.2)Fő CPV-kód79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
92112000 Mozifilm- és videofilmgyártással kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Rész száma: 2
79311200 Közvélemény-kutatás elvégzésével kapcsolatos szolgáltatások
79416000 Public relations szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
Rész száma: 3
Rész száma: 4
Rész száma: 5