Usługi społeczne i inne szczególne usługi – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wykonywanie usług z zakresu medycyny pracy, świadczonych na rzecz Poczty Polskiej S.A. na terenie Wrocławia
Numer referencyjny: CZ.26.556.2023.DTPŁ
II.1.2)Główny kod CPV85121000 Usługi medyczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług z zakresu medycyny pracy, świadczonych na rzecz Poczty Polskiej S.A. na terenie Wrocławia.
Przewidywana liczba pracowników kierowanych na badania (z uwzględnieniem poszczególnych rodzajów badań dla poszczególnych grup zawodowych w Poczcie Polskiej S.A.) w okresie 36 miesięcy wynosi 7.523 pracowników
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: