Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Oproep tot aanvraag tot deelneming – LIS labo pathologische anatomie
Número de referencia: 2017/SC/14
II.1.2)Código CPV principal72210000 Servicios de programación de paquetes de software
II.1.4)Breve descripción: II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)48810000 Sistemas de información
72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
II.2.4)Descripción del contrato:
Laboratorium pathologische anatomie van AZ Sint maarten is opzoek naar een nieuw labo informatie systeem voor de digitalisatie van de informatiestromen tussen zowel interne als externe medewerkers van het laboratorium pathologische anatomie.
Dit laboratorium is gelegen in AZ Sint Maarten, Mechelen en werkt voor de ziekenhuizen (multisite): AZ Sint Maarten Mechelen, AZ Sint Jozef Malle, AZ Heilige Familie Rumst (Reet). Momenteel gebruiken de medewerkers (een gedeelde) van Da Vinci van mips. Het labo doet gemiddeld 30 000 staalregistraties per jaar.