Országos Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főfelügyelőség, AK19084, Mészáros u. 58/a., Hulladékgazdálkodás közbeszerzési és szakmai jogi főosztály, Címzett: dr. Kocsis Krisztina, Budapest 1016, Magyarország. Telefon: +36 308215657. Fax: +36 12100404. E-mail: dr.kocsis.krisztina@oktf-nhi.gov.hu
Tárgy:
CPV:
90500000 Hulladékkal és szeméttel kapcsolatos szolgáltatások,
90511000 Hulladékgyűjtési szolgáltatások,
90512000 Hulladékszállítási szolgáltatások,
90514000 Hulladék-újrafeldolgozási szolgáltatások
Hulladékkal és szeméttel kapcsolatos szolgáltatások