Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Mukařov, Srbín, Žernovka - Splašková kanalizace a ČOV
II.1.2)Główny kod CPV45232400 Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
II.1.4)Krótki opis:
Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce, resp. dodávky či služby související s těmito stavebními pracemi, spojené s výstavbou kombinované gravitační a tlakové splaškové kanalizace s novou ČOV, včetně gravitačních a tlakových splaškových kanalizačních přípojek pro místní části Srbín, Žernovka a část Mukařova, které odvádí splaškové odpadní vody na projektovanou čistírnu odpadních vod, která bude umístěna v severovýchodní časti obce Srbín.