Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Regėjimo lentelė, plyšinė lempa ir autorefraktometras (Nr. 7479)
Nuorodos numeris: 688927
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas33122000 Oftalmologijos įranga
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Regėjimo lentelė, plyšinė lempa ir autorefraktometras (daugiau žr. techninėje specifikacijoje)
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 11 516.53 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33122000 Oftalmologijos įranga
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Regėjimo lentelė (daugiau žr. techninėje specifikacijoje)
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
Plyšinė lempa (daugiau žr. techninėje specifikacijoje)
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
Autorefrektometras (daugiau žr. techninėje specifikacijoje)