Roboty budowlane - 582377-2020
Polska-Białystok: Roboty w zakresie budowy dróg
2020/S 237-582377
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Roboty budowlane
(Suplement do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, 2020/S 215-526061)
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Projekt i budowa drogi S19 na odcinku węzeł Boćki (bez węzła) – Malewice
Numer referencyjny: O.BI.D-3.2410.13.2020
II.1.2)Główny kod CPV
45233120 Roboty w zakresie budowy dróg
II.1.4)Krótki opis:
Projekt i budowa drogi S19 na odcinku węzeł Boćki (bez węzła) – Malewice.
Zamówienie polega na wykonaniu prac projektowych, wykonaniu robót budowlanych w zakresie: drogi ekspresowej, przebudowy dróg kolidujących z planowaną drogą ekspresową, budowie dodatkowych jezdni, wykonaniu utwardzenia terenu na potrzeby utrzymania, wzmocnienia podłoża gruntowego, obiektów inżynierskich, przepustów, chodników, ścieżek rowerowych, systemu odwodnienia korpusu drogowego, sieci melioracyjnej, drenażu melioracyjnego, istniejących cieków, urządzeń ochrony środowiska, infrastruktury związanej i niezwiązanej z drogą, oświetlenia drogowego, ogrodzenia drogi, robót rozbiórkowych, wycinki drzew, nasadzeń zieleni oraz przygotowaniu dokumentacji i uzyskaniu wymaganych decyzji, pozwalających na prawidłowe użytkowanie drogi