Dienstleistungen - 582393-2019
Rumänien-Mediaș: Reparatur und Wartung von Messgeräten
2019/S 237-582393
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Servicii de reparare calculatoare multi-stream și servicii de întreținere calculatoare de debit tehnologic
Referenznummer der Bekanntmachung: 14056826/2019/S 40.6 SED; 14056826/2019/S 40.7 SED
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
50411000 Reparatur und Wartung von Messgeräten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Servicii de reparare calculatoare multi-stream si servicii de intretinere calculatoare de debit tehnologic.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 3 532 896.00 RON
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 3
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Servicii de reparare calculatoare de debit multi-stream tip ABB (XRC6490 G4)
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Se va incheia un acord-cadru pe o perioada de 4 ani, iar contractele subsecvente vor fi incheiate pe o perioada de 12 luni.
Cantitatea estimata maxima aferenta acordului-cadru: 1 124 nr. servicii.
Cantitatea estimata minima aferenta acordului-cadru: 644 nr. servicii.
Cantitatea estimata maxima aferenta unui contract subsecvent: 281 nr. servicii.
Cantitatea estimata minima aferenta unui contract subsecvent: 160 nr. servicii.
Servicii de reparare calculatoare de debit multi-stream tip ROC 809
Los-Nr.: 2
Se va incheia un acord-cadru pe o perioada de 4 ani, iar contractele subsecvente pe o perioada de 12 luni.
Cantitatea estimata maxima aferenta acordului-cadru: 180 nr. servicii.
Cantitatea estimata minima aferenta acordului-cadru: 96 nr. servicii.
Cantitatea estimata maxima aferenta unui contract subsecvent: 45 nr. servicii.
Cantitatea estimata minima aferenta unui contract subsecvent: 24 nr. servicii.
Servicii de întreținere calculatoare de debit tehnologic tip FLOBOSS 103
Los-Nr.: 3
Cantitatea estimata maxima aferenta acordului-cadru: 200 nr. servicii.
Cantitatea estimata minima aferenta acordului-cadru: 148 nr. servicii.
Cantitatea estimata maxima aferenta unui contract subsecvent: 50 nr. servicii.
Cantitatea estimata minima aferenta unui contract subsecvent: 37 nr. servicii.