Ogłoszenie o dobrowolnej przejrzystości ex ante
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numéro de la consultation: 2020-38 commune de Bayenghem-lès-Éperlecques — assainissement programme 2020 — rue de Monnecove
Numer referencyjny: 2020-38/Bo
II.1.2)Główny kod CPV45232410 Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
II.1.4)Krótki opis:
Forme de marché: ordinaire. Attribution d'un marché pour chaque lot.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:Część nr: Lot 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45232411 Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej
II.2.4)Opis zamówienia:
Canalisations SN16 diamètre 200 mm: 540 m.
Canalisation PEHD RC100 diamètre 225 mm: 580 m.
Remblai fines 0/6 : 795 m3.
Regards de visite diamètre 1 000 : 14 unités.
Réfection de tranchée: 900 m2.
II.2.1)Nazwa:Część nr: Lot 2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42122130 Pompy wodne
Un poste de refoulement, deux pompes.
Canalisation PVC: 290 m.