Internetiaadresside kuvamisel e-vormide teadetes tekib viga. Me püüame probleemi lahendada. Seni soovitame, et jätke internetiaadressi lõpust ära koma (või muu erimärk). Palume ebamugavuste pärast vabandust.
Tarned - 58247-2014
Kuva koondatud vaade
Belgia-Brüssel: DIGIT/R2/PO/2013/023 – uuendustegevuse mitmekesisuseks ja arenguks kasutatav tarkvara – SIDE
2014/S 036-058247
Hanketeade
Asjad
II.1)Kirjeldus
II.1.1)Hankija poolt hankelepingule antud nimetus:
DIGIT/R2/PO/2013/023 – uuendustegevuse mitmekesisuseks ja arenguks kasutatav tarkvara – SIDE
II.1.2)Hankelepingu liik ja ehitustööde teostamise, asjade tarnimise või teenuste osutamise koht
Põhiline ehitustööde teostamise, asjade tarnimise või teenuste osutamise koht: peamised tarnekohad on kõikide Euroopa asutuste ruumid (peamiselt, kuid mitte ainult Brüsselis, Luxembourgis, Strasbourgis, Dublinis ja Ispras).
Tarnimist võidakse nõuda ka muudesse kohtadesse ELis ja väljaspool ELi, nagu on kirjeldatud pakkumise iseloomustuses.
NUTS kood
II.1.4)Teave raamlepingu kohta
Raamleping ühe pakkujaga
Raamlepingu kestus
Kestus aastates: 6
Raamlepingu sõlmimise põhjendus, kui selle kestus on rohkem kui neli aastat: hankimiseks ja hoolduseks on raamlepingu kestus 2 + 1 + 1 aastat. Lisaks võidakse raamlepingut (hooldamiseks) pikendada 2 korda, kummalgi korral 1 aasta võrra. Hooldust tellitakse tavapäraselt vähemalt 1 aastaks, seetõttu võivad nimetatud pikendused raamlepingu lõppedes olla tingitud olemasolevate toodete toimimise tagamisest.
Hanke eeldatav kogumaksumus kogu raamlepingu kestuse jooksul
Eeldatav maksumus käibemaksuta: 285 000 000 EUR
II.1.5)Hankelepingu või hanke/hangete lühikirjeldus
Hanke eesmärk on sõlmida raamleping mitmesuguste arvutitarkvaratoodete liht- ja mitteülekantavate litsentside kasutajaõiguste andmiseks, hooldus- ja informaatikateenuste osutamiseks ning asjasse puutuvate dokumentide esitamiseks.
II.1.6)Ühtne riigihangete klassifikaator (CPV)
48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid, 72220000 Süsteemialased ja tehnilised nõustamisteenused
II.2)Lepingu kogus või ulatus
II.2.1)Üldkogus või ulatus:
Lepingu hinnanguline kogumaht on kirjas pakkumise iseloomustuses.
II.2.2)Teave täiendavate hankevõimaluste kohta
Täiendavate hangete võimalused: ei