Supplies - 582697-2022
Submission deadline has been amended by:  663210-2022
Czechia-Prague: Trolleybuses
2022/S 204-582697
Contract notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Rámcová dohoda na nákup až 70 ks standardních bateriových trolejbusů
II.1.2)Main CPV code
34622300 Trolleybuses
II.1.4)Short description:
Účelem tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na dodávku až 70 kusů standardních bateriových trolejbusů a souvisejícího plnění pro zadavatele. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu pěti (5) let, a to s jedním vybraným dodavatelem. Předmětem jednotlivých veřejných zakázek zadávaných na základě uzavřené rámcové dohody bude dodávka až 70 ks městských nízkopodlažních bateriových trolejbusů, typ vozidla „Standard“ (Sd) pro městské linky dle Standardů kvality PID - Autobusy PID, vybavených odbavovacím a informačním systémem (OIS) a systémem energetického managementu, a to dle požadavku zadavatele. Konkrétní specifikace trolejbusů je uvedena v odpovídajících přílohách závazného vzoru rámcové dohody. Bližší informace o veřejné zakázce jsou obsaženy v zadávací dokumentaci.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 1 176 000 000.00 CZK
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
50110000 Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment
II.2.4)Description of the procurement: