Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:Hivatkozási szám: EKR001271812019
II.1.2)Fő CPV-kód45212410 Szállodák kivitelezése
II.1.4)Rövid meghatározás:
Az „Egyedi adottságú, vízparti 4* superior besorolású új szálloda létesítése Balatonfüreden” című, a TFC-1.2.1-2018 kódszámú Kisfaludy Szálláshelyfejlesztési Konstrukció – szálláshelyek létesítése – Balaton kiemelt turisztikai fejlesztési térségben támogatási konstrukció keretében megvalósuló projekt során 80 szobás, tervezetten 4 csillag superior besorolású, széles szolgáltatási körrel rendelkező szálloda kivitelezési munkáinak elvégzése a teljesítési határidő prognosztizált egyösszegű átalányáron.
VI. szakasz: Kiegészítő információk