Supplies - 583018-2020
Submission deadline has been amended by:  137413-2021
Czechia-Prague: Information systems
2020/S 237-583018
Contract notice
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Rybářský informační systém
II.1.2)Main CPV code
48810000 Information systems
II.1.4)Short description:
Pořízení informačního systému pro zajištění výkonu činností spolku, skládající se ze samotného informačního systému, mobilní aplikace a poskytnutí podpory po dobu 3 let. Blíže viz ZD.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 30 000 000.00 CZK
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Část A - Informační systém
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Vývoj, dodávka, implementace (včetně migrace dat) a pilotní provoz informačního systému pro zajištění výkonu činností Českého rybářského svazu - blíže viz ZD.
Část B - mobilní aplikace
Lot No: 2
72262000 Software development services
Vývoj komplementární mobilní aplikace k informačnímu systému, blíže viz ZD.