29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Dostawy - 583273-2023
Submission deadline has been amended by:  647598-2023
Polska-Bydgoszcz: Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
2023/S 186-583273
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup stacji czyszczącej do łóżek w ramach dotacji celowej na zakupy inwestycyjne
Numer referencyjny: NLZ.2023.271.73
II.1.2)Główny kod CPV
33000000 Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacji czyszczącej do łóżek. Realizacja umowy zawartej z Ministerstwem Zdrowia na realizację zadania w ramach umowy nr DOI/SK/85112/6220/9/1088 na udzielenie w 2023 r. dotacji celowej na zakupy inwestycyjne tj. na zakup stacji czyszczącej do łóżek. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Podział postępowania na części jest bezzasadny, ponieważ wszystkie komponenty aparatu dostarczane są przez producentów jako kompletna całość, więc brak podziału postępowania na części nie wpływa na konkurencyjność ani przebieg postępowania. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ oraz formularz cenowy, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ. Oferta winna być pełna i spełniać szczegółowe wymagania określone w SWZ i jej załącznikach.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
Wartość bez VAT: 1 203 000.00 PLN
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
33191000 Urządzenia sterylizujące, dezynfekcyjne i higieniczne
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacji czyszczącej do łóżek. Realizacja umowy zawartej z Ministerstwem Zdrowia na realizację zadania w ramach umowy nr DOI/SK/85112/6220/9/1088 na udzielenie w 2023 r. dotacji celowej na zakupy inwestycyjne tj. na zakup stacji czyszczącej do łóżek. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ oraz formularz cenowy, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ. Oferta winna być pełna i spełniać szczegółowe wymagania określone w SWZ i jej załącznikach.