Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dodávky - 583853-2022
Česko-Ostrava: Solární fotovoltaické moduly
2022/S 205-583853
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Instalace fotovoltaického systému na střechách Fakultní nemocnice Ostrava
Spisové číslo: OŘN-81/22
II.1.2)Hlavní kód CPV
09331200 Solární fotovoltaické moduly
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je realizace díla „Instalace fotovoltaického systému na střechách Fakultní nemocnice Ostrava“, a to realizací dodávek, služeb a souvisejících stavebních prací v souladu se Zadávací dokumentací a jejími přílohami (dále jen "ZD"). Dílem je dodávka a instalace a zprovoznění nového pevného fotovoltaického systému o instalovaném výkonu min. 620 kWp, max. však 625 kWp (dále jen také FVS) na stávajících střechách Fakultní nemocnice Ostrava - objektů: Polikliniky, Diagnostického centra a Centrálního komplementu a řídící systém MaR k nim. Účelem FVS je výroba elektrické energie pro vlastní spotřebu Fakultní nemocnice Ostrava. Bližší informace viz ZD.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 22 919 976.10 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
09332000 Instalace a montáž solárních zařízení
II.2.4)Popis zakázky:
viz ZD