Lieferungen - 584047-2022
България-Неделино: Сметосъбирачни камиони
2022/S 205-584047
Обявление за поръчка
Доставки
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на машини и оборудване за нуждите на общ. Неделино във връзка с изпълнението на проект „Усъвършенстване на системата за организирано събиране и транспортиране на бит. отпадъци по 2 ОП
II.1.2)Основен CPV код
34144511 Сметосъбирачни камиони
II.1.4)Кратко описание:
Изискванията към изпълнение на обществената поръчка, са подробно описани в приложените към  документацията технически спецификации за всяка една от обособените позиции. При изпълнение на обществената поръчка следва стриктно да се спазват изискванията на Техническата спецификация неразделна част от документацията за участие.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 455 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка на специализиран автомобил за сметосъбиране на отпадъци в едно с кофи 240 литра и пластмасови контейнери 1100 литра
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Изискванията към изпълнение на обществената поръчка, са подробно описани в приложените към настоящата документация технически спецификации за обособена позиция №1.
Доставка на багер – товарач
Обособена позиция №: 2
34144440 Превозни средства за разстилане на инертни материали
Изискванията към изпълнение на обществената поръчка, са подробно описани в приложените към документацията  технически спецификации за  обособена позиция 2.