Lieferungen - 584064-2022
Submission deadline has been amended by:  634078-2022
Polen-Kielce: Teile und Zubehör für Computer
2022/S 205-584064
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesywna dostawa dysków serwerowych SSD do istniejących serwerów systemu składowania danych infrastruktury PRACELAB – rozbudowa serwerów
Referenznummer der Bekanntmachung: AZA-381-38/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30237000 Teile und Zubehör für Computer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa dysków serwerowych SSD do istniejących serwerów systemu składowania danych infrastruktury PRACELAB – rozbudowa serwerów w ramach realizacji projektu: „PRACE – Współpraca w zakresie zaawansowanych obliczeń w Europie”, nr porozumienia POIR.04.02.00-00-B001/18-00 POIR.04.02.00-B001/18-00 z dnia 29.06.2018r..
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dostawy - 584064-2022
Polska-Kielce: Części, akcesoria i wyroby do komputerów
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: AZA-381-38/22
II.1.2)Główny kod CPV
30237000 Części, akcesoria i wyroby do komputerów
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: