Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Paslaugų, reikalingų užtikrinti prižiūrimo asmens (nuteistojo) buvimo vietos ir judėjimo kontrolę, pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas72300000 Duomenų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Kalėjimų departamentas vykdo viešąjį pirkimą, siekdamas su pirkimo laimėtoju sudaryti preliminariąją sutartį dėl paslaugų, reikalingų užtikrinti prižiūrimo asmens (nuteistojo) buvimo vietos ir judėjimo kontrolę, įsigijimo. Preliminariosios sutartys bus pasirašomos su 2 tiekėjais, pateikusiais ekonomiškai naudingiausius pasiūlymus, atitinkančius pirkimo dokumentų reikalavimus. Paslaugų pirkėjais, su kuriais pirkimą laimėjęs tiekėjas sudarys pagrindines sutartis, gali būti bausmių vykdymo sistemos perkančiosios organizacijos: Lietuvos probacijos tarnyba; Alytaus pataisos namai; Marijampolės pataisos namai; Panevėžio pataisos namai; Pravieniškių pataisos namai-atviroji kolonija; Vilniaus pataisos namai; Kauno nepilnamečių tardymo izoliatorius-pataisos namai; Kauno tardymo izoliatorius; Šiaulių tardymo izoliatorius. Planuojama, kad per visą preliminariosios sutarties galiojimo laiką prižiūrimų asmenų skaičius gali didėti nuo 100 iki 3 000.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 13 864 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)72300000 Duomenų paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Kalėjimų departamentas vykdo viešąjį pirkimą, siekdamas su pirkimo laimėtoju sudaryti preliminariąją sutartį dėl paslaugų, reikalingų užtikrinti prižiūrimo asmens (nuteistojo) buvimo vietos ir judėjimo kontrolę, įsigijimo. Preliminariosios sutartys bus pasirašomos su 2 tiekėjais, pateikusiais ekonomiškai naudingiausius pasiūlymus, atitinkančius pirkimo dokumentų reikalavimus.