Dostawy - 585007-2019
Polska-Katowice: Konstrukcje różne
2019/S 238-585007
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa obudowy chodnikowej specjalnej ze stali o podwyższonych parametrach techniczno-użytkowych do oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych (gr 281-10)
Numer referencyjny: 701903359
II.1.2)Główny kod CPV
44212320 Konstrukcje różne
II.1.4)Krótki opis:
Dostawa obudowy chodnikowej specjalnej ze stali o podwyższonych parametrach techniczno-użytkowych do oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych (gr 281-10).
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Zadanie nr 1: obudowa chodnikowa specjalna łukowa podatna z kształtownika V32 czteroelementowa bez strzemion wykonana ze stali o podwyższonej wytrzymałości S550W lub równoważnej w ilości 334,109 t.
Część nr: 2
Zadanie nr 2: obudowa łukowa podatna spłaszczona czteroelementowa z kształtownika V32 i V36 bez strzemion ze stali S480W zgodnie z PN-H-84042:2009 i PN-H-84042:2009/Az1:2012. Tytuł: Stale mikrostopowe na kształtowniki i akcesoria górnicze lub równoważnej w ilości 875,297 t.
Część nr: 3
Zadanie nr 3: obudowa łukowa podatna spłaszczona czteroelementowa z kształtownika V32 bez strzemion ze stali S480W zgodnie z PN-H-84042:2009 i PN-H-84042:2009/Az1:2012. Tytuł: Stale mikrostopowe na kształtowniki i akcesoria górnicze lub równoważnej w ilości 545,468 t.
Część nr: 4
Zadanie nr 4: obudowa chodnikowa specjalna spłaszczona asymetryczna czteroelementowa z kształtownika V32 bez strzemion, ze stali S480W zgodnie z PN-H-84042:2009 i z PN-H-84042:2009/Az1:2012. Tytuł: Stale mikrostopowe na kształtowniki i akcesoria górnicze lub równoważnej w ilości 2 743,249 t.
Część nr: 5
Zadanie nr 5: obudowa chodnikowa specjalna spłaszczona asymetryczna czteroelementowa z kształtownika V32 bez strzemion, ze stali S480W zgodnie z PN-H-84042:2009 i z PN-H-84042:2009/Az1:2012. Tytuł: Stale mikrostopowe na kształtowniki i akcesoria górnicze lub równoważnej w ilości 2 038,385 t.