VII.1.2)Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniuNumer sekcji: II.2.4
Część nr: 1
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: Opis zamówienia
Zamiast:
2. Zespół elementów złącznych ze śrubami hakowymi L – 495–505 mm, nakrętka M27, długość gwintu min. 110 mm, jarzmo z płaskow. 70 x 20 x 240 mm, rozstaw otworów 180 mm, mocowanie podciągów do odrzwi obudowy chodnikowej – 5 150 szt.
Powinno być:
2. Zespół elementów złącznych ze śrubami hakowymi L-495–505 mm długość gwintu min. 110 mm jarzmo z płaskow. 70x20x240 mm mocowanie podciągów do odrzwi obudowy chodnikowej – 5 150 szt.
Numer sekcji: II.2.4
Część nr: 2
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami kabłąkowymi o długości ramienia śruby w zakresie L – 260–280 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 — 2 650 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 Ze śrubami kabłąkowymi o długości ramienia śruby w zakresie L-260–280 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami — 2 650 szt.
Część nr: 3
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami hakowymi o długości ramienia śruby w zakresie L –290–300 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 4 550 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi o długości ramienia śruby w zakresie l-290–300 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami – 4 550 szt.
Część nr: 4
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: Opis zamówienia.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową, V29 ze śrubami hakowymi o długości ramienia śruby w zakresie L – 260–270 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 58 200 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi o długości ramienia śruby w zakresie l-260–270 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami – 58 200 szt.
Część nr: 5
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową v29, ze śrubami hakowymi, o długości ramienia śruby w zakresie L – 290–300 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 12 200 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi o długości ramienia śruby w zakresie L-290–300 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami – 12 200 szt.
Część nr: 6
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami hakowymi o długości ramienia śruby w zakresie L – 230–240 mm; długość gwintu min. 80 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 500 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi o długości ramienia śruby w zakresie L-230–240 mm; długość gwintu min. 80 mm z nakrętkami – 500 szt.
Część nr: 7
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V32/V36, z obudową chodnikową V32/V36, ze śrubami kabłąkowymi o długości ramienia śruby w zakresie L – 260– 280 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 400 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V32/V36 z obudową chodnikową V32/V36 ze śrubami kabłąkowymi o długości ramienia śruby w zakresie L-260–280 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami – 400 szt.
Część nr: 8
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami hakowymi o długości ramienia śruby w zakresie L – 320–330 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 13 700 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi o długości ramienia śruby w zakresie L-320–330 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami – 13 700 szt.
Część nr: 10
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową v29 ze śrubami kabłąkowymi o długości ramienia śruby w zakresie L – 290–310 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 2 800 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami kabłąkowymi o długości ramienia śruby w zakresie L-290–310 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami – 2 800 szt.
Część nr: 11
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, z obudową chodnikową V29, ze śrubami hakowymi o długości ramienia śruby w zakresie L – 310–330 MM; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 — 500 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29 z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi o długości ramienia śruby w zakresie L-310—330 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami — 500 szt.
Część nr: 12
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, z obudową chodnikową V29, ze śrubami hakowymi o długości ramienia śruby w zakresie L – 290–310 mm; długość gwintu min. 120 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 6 540 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29 z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi o długości ramienia śruby w zakresie L-290–310 mm; długość gwintu min. 120 mm z nakrętkami – 6 540 szt.
Część nr: 13
Złącze kątowo-stropnicowe kute uniwersalne V29/V32/V34/V36, z śrubami hakowymi gwint M22 L – 39–405 mm do łączenia prostych stropnic kotwiowych z odrzwiami obudowy chodnikowej – 11 880 szt..
Złącze kątowo-stropnicowe kute uniwersalne V29/V32/V34/V36 z śrubami hakowymi L-395–405 mm do łączenia prostych stropnic kotwiowych z odrzwiami obudowy chodnikowej – 11 880 szt.
Część nr: 14
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V32/36, z obudową chodnikową v32/36 ze śrubami hakowymi o długości ramienia śruby w zakresie L – 290–300 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 8 140 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V32/36 z obudową chodnikową V32/36 ze śrubami hakowymi o długości ramienia śruby w zakresie L-290–300 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami – 8 140 szt.
Część nr: 15
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami kabłąkowymi o długości ramienia śruby w zakresie L – 320–340 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint q 27 – 2 160 szt.
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 Ze śrubami kabłąkowymi o długości ramienia śruby w zakresie L-320–340 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami – 2 160 szt.
Numer sekcji: IV.2.2
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału
Data: 09/12/2019
Czas lokalny: 09:45
Data: 23/12/2019
Numer sekcji: IV.2.6
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: Minimalny okres, w którtym oferent będzie związany ofertą
Data: 06/02/2020
Data: 20/02/2020
Numer sekcji: IV.2.7
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: Warunki otwarcia ofert
Czas lokalny: 10:00
Dostawy - 585093-2019
Polska-Katowice: Części konstrukcji
2019/S 238-585093
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Dostawy
(Suplement do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, 2019/S 220-540792)
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa łączników do wzmocnienia obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy 288-13.
Numer referencyjny: 701903452/01
II.1.2)Główny kod CPV
44212380 Części konstrukcji
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa łączników do wzmocnienia obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych (grupa asortymentowa 288-13) w szacunkowej ilości i rodzaju szczegółowo określonej w Formularzu ofertowym, który stanowi załącznik nr 2 do SIWZ.