II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:Referentni broj: EV.BR. 147/21
II.1.2)Glavna CPV oznaka66510000 Osigurateljne usluge
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave su usluge osiguranja i to:
Predmet nabave je podijeljen na četiri grupe kako slijedi:
Grupa 1: Grad Karlovac, osnovne škole, dječji vrtići, ustanove Grada Karlovca - osiguranje imovine, odgovornosti, nezgode,vozila i plovila
Grupa 2: Trgovačka društva Grada Karlovca - osiguranje imovine, odgovornosti, nezgode, vozila i turističkih paket aranžmana
Grupa 3: Osiguranje od odgovornosti rukovodećih i drugih odgovornih osoba iz javnog sektora
Grupa 4: Dodatno zdravstveno osiguranje
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 5 587 200.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a66510000 Osigurateljne usluge
II.2.4)Opis nabave:
Grupa 1: Grad Karlovac, osnovne škole, dječji vrtići, ustanove Grada Karlovca - osiguranje imovine, odgovornosti, nezgode,vozila i plovila- osiguranje imovine - osiguranje od odgovornosti - izvanugovorne (javne) odgovornosti, profesionalne odgovornosti- osiguranje osoba od posljedica nesretnog slučaja (nezgode)- osiguranje od odgovornosti vozača iz upravljanja motornim vozilom- AO+- kasko osiguranje vozila- obavezno osiguranje od odgovornosti vlasnika odnosno korisnika plovila na motorni pogon za štete trećim osobama - dragovoljno osiguranje odgovornosti vlasnika odnosno korisnika plovila na motorni pogon- kasko osiguranje plovila
Grupa br.: 2
Grupa 2: Trgovačka društva Grada Karlovca - osiguranje imovine, odgovornosti, nezgode, vozila i turističkih paket aranžmana - osiguranje imovine - osiguranje od odgovornosti - izvanugovorne (javne) odgovornosti, profesionalne odgovornosti, menadžerske odgovornosti, osiguranje od prijevozničke odgovornosti- osiguranje osoba od posljedica nesretnog slučaja (nezgode)- osiguranje od odgovornosti vozača iz upravljanja motornim vozilom- AO+- kasko osiguranje vozila- jamstvo za turističke paket aranžmane
Grupa br.: 3
Grupa br.: 4