II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Médiaügynökségi fel. ell. Cirkusz 2021 (558/20)
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000020572021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
79342200 Reklamedienste
79821000 Fertigstellung im Bereich Druck
92112000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Film- und Videofilmherstellung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
A közbeszerzés tárgya: Médiaügynökségi és gyártási feladatok ellátása a Nemzeti Artista- Előadó- és Cirkuszművészeti Központ Nonprofit Kft. részére
A közbeszerzés mennyisége:
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 44 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Negyvennégymillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 13 200 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Tizenhárommillió - kétszázezer forint + általános forgalmi adó opció.