There is a bug affecting the way URLs are displayed in eForms notices. We are working on solving the problem. In the meanwhile, we suggest that you remove the comma (or any other special character) that appears at the end of the URL. We apologize for the inconvenience.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Services - 585649-2020
Nederland-Rotterdam: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
2020/S 237-585649
Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Verpleegkundige — project Corona GGD (outbreak team)
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4)Korte beschrijving:
Verpleegkundige.
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Verpleegkundige — project Corona GGD (outbreak team), twee gegunde partijen, drie gegunde kandidaten, minimaal 24 uur per week, gemiddeld 36 uur per week.