Malta-Valletta: Verlening van ontwikkeling, gespecialiseerde diensten, technologische oplossingen, ondersteunende diensten in IT-software - DSTS 2
2021/S 223-585911
Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Verordening (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Verlening van ontwikkeling, gespecialiseerde diensten, technologische oplossingen, ondersteunende diensten in IT-software - DSTS 2
Referentienummer: EASO/2021/907
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4)Korte beschrijving:
Het contracteren van advies-/implementatiediensten voor software, systemen en projectontwikkeling.
• Perceel 1: IT-projecten en -toepassingen: implementatie van nieuwe toepassingen, belangrijke verbeteringen en nieuwe versies voor bestaande toepassingen en onderhoudsactiviteiten voor de levenscyclus van toepassingen;
• Perceel 2: IT-infrastructuur, -operaties en -beveiliging: wat betreft IT-infrastructuur en -operaties, de levering van onder meer opslagsystemen, back-upsystemen, virtualisatiesystemen, netwerk- en communicatiesystemen en operationele en missieondersteunende systemen. Daarnaast moet wat betreft IT-beveiliging de IT-infrastructuur en de dagelijkse activiteiten verder worden beschermd.
Malta-Valletta: Fornecimento de serviços de desenvolvimento, especializados, soluções tecnológicas, serviços de apoio em software informático – DSTS 2
Anúncio relativo a alterações ou de informação complementar
Base jurídica:
Regulamento (UE, Euratom) n. ° 2018/1046
II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Fornecimento de serviços de desenvolvimento, especializados, soluções tecnológicas, serviços de apoio em software informático – DSTS 2
Número de referência: EASO/2021/907
II.1.2)Código CPV principal72000000 Serviços de TI: consultoria, desenvolvimento de software, Internet e apoio
II.1.4)Descrição resumida:
Para contratação de serviços de consultoria/implementação para software, sistemas e desenvolvimento de projetos.
• Lote 1: Projetos e aplicações informáticos: implementação de novas aplicações, principais melhorias e novas versões para aplicações existentes e atividades de manutenção do ciclo de vida das aplicações;
• Lote 2: Infraestruturas informática, operações e segurança: na área de operações e infraestruturas informáticas, fornecimento de, envolvendo mas não limitado a, sistemas de armazenamento, sistemas de salvaguarda, sistemas de virtualização, sistemas de redes e comunicações e sistemas operacionais e de apoio a missões. Além disso, nas áreas de segurança informática, proteção adicional da infraestrutura informática e operações diárias.