Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Ivóvízszivattyúk és szennyvízszivattyúk beszerzése
Numer referencyjny: EKR001121252020
II.1.2)Główny kod CPV42122000 Pompy
II.1.4)Krótki opis:
19 db ivóvízszivattyú és 13 db szennyvízszivattyú beszerzése
14 részfeladat
A 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján, a közbeszerzési műszaki leírásban esetlegesen előforduló, meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra, vagy védjegyre való hivatkozás csak a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történt, Ajánlatkérő azzal egyenértékű megajánlást is elfogad. Az egyenértékűség igazolása, bizonyítása az ajánlattevő feladata.