Bauleistung - 586431-2022
Tschechien-Pardubice: Bauarbeiten
2022/S 206-586431
Auftragsbekanntmachung
Bauauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Opravy bytových jednotek - 21. etapa
Referenznummer der Bekanntmachung: 034
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce za účelem oprav 11-ti volných bytů (neobsazených nájemci) umístěných v pěti bytových domech, a to ve vchodech č.p. 379 ul. Bělehradská, č.p. 383 Gagarinova, č.p. 447 ul. Sedláčkova, č.p. 947 ul. J. Zajíce na území města Pardubice - v částech Polabiny a Dubina. Na opravy každé bytové jednotky je zpracována samostatná projektová dokumentace. Opravy budou provedeny v rozsahu těchto PD. Jedná se zejména o kompletní výměnu bytového jádra, vybraných výplní otvorů, podlahových krytin a obkladů, zařizovacích předmětů, rozvodů zdravotní techniky a elektroinstalace, provedení opravy omítek a výmalby, denního úklidu pracoviště a všech společných prostor domu dotčených stavbou, dále o provedení předepsaných zkoušek a revizí.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 7 824 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
45211000 Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser
45211310 Bau von Badezimmern
45330000 Installateurarbeiten
45310000 Installation von elektrischen Leitungen
45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten
45440000 Anstrich- und Verglasungsarbeiten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: