II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DOBAVA ZOBOZDRAVSTVENEGA MATERIALA
Referenznummer der Bekanntmachung: SJN-0002/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33141800 Zahnärztliches Verbrauchsmaterial
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für nur ein Los
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
ZOBOZDRAVSTVENI MATERIAL ZD CELJE
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141800 Zahnärztliches Verbrauchsmaterial
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
ZOBOZDRAVSTVENI MATERIAL ZD ŽALEC
Los-Nr.: 2
ZOBOZDRAVSTVENI MATERIAL ZD ŠENTJUR -SKLOP 1 ODTISNI MATERIAL
Los-Nr.: 3
ZOBOZDRAVSTVENI MATERIAL ZD ŠENTJUR -SKLOP 2 ENDODONTIJA
Los-Nr.: 4
ZOBOZDRAVSTVENI MATERIAL ZD ŠENTJUR -SKLOP 3 PROTETIKA
Los-Nr.: 5
ZOBOZDRAVSTVENI MATERIAL ZD ŠENTJUR -SKLOP 4 OSTALO
Los-Nr.: 6
ZOBOZDRAVSTVENI MATERIAL ZD ŠENTJUR -SKLOP 5 SVEDRI
Los-Nr.: 7
ZOBOZDRAVSTVENI MATERIAL ZD ŠENTJUR -SKLOP 6 ZALIVKE
Los-Nr.: 8
ZOBOZDRAVSTVENI MATERIAL ZD ŠMARJE PRI JELŠAH -STOMATOLOŠKI MATERIAL
Los-Nr.: 9
ZOBOZDRAVSTVENI MATERIAL ZD ŠMARJE PRI JELŠAH -ZOBOTEHNIČNI MATERIAL
Los-Nr.: 10
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Referenčna številka dokumenta: SJN-0002/2022
II.1.2)Glavna koda CPV33141800 Zobozdravniško potrošno blago
II.1.4)Kratek opis:
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV33141800 Zobozdravniško potrošno blago
II.2.4)Opis javnega naročila:
Št. sklopa: 2
Št. sklopa: 3
Št. sklopa: 4
Št. sklopa: 5
Št. sklopa: 6
Št. sklopa: 7
Št. sklopa: 8
Št. sklopa: 9
Št. sklopa: 10